magdireceptek

Sárgarépa pástétom

Ma egy nagyon-nagyon egyszerű és finom pástétom készült. 
Először akkor készítettem, amikor a nyári receptes könyvet fotóztuk, és mivel mindannyiunknak ízlett, ma ismét ez készült, egy kis módosítással, hogy ne lőjem le teljesen a poént 🙂 
A recept olvasható lesz tehát majd a könyvben (a fotó már onnan származik, természetesen, ez is kicsit más lesz:). 
Egy nagy répát egészben kifőztem. Közben fél füstölt tofut összeturmixoltam, kevés olívaolajat, sót, szezámmagot tettem hozzá. 
Ebbe törtem bele a megfőtt répát, jól összekevertem, és máris fogyasztható volt. 🙂 
Nagyon egyszerű, mégis kellemes pástétom. El is fogyott 🙂 

Ezeket olvastad már?

Bounty szelet (vegán)

vega_pokemontrainer4000

Higgyétek el, nemcsak süteményeket eszünk, de holnap különleges nap lesz, mert férjem születésnapját ünnepeljük, már másodjára, hármasban. Így Fannival ma...

Babonézes céklasaláta

vega_pokemontrainer4000

Mai nap hagymás törtkrumplit ettünk rántott zellerrel és karalábéval. Ehhez készítettem ezt a gyors, finom és egészséges salátát.  Hozzávalók: 1...