magdireceptek

Visszatérés

Kedves Olvasóink! Hosszas (őszi és téli) szünet után (amelynek több oka is volt) ismét a fedélzeten vagyunk. Minden rendben velünk, továbbra is mindennap főzök, lassan már 2 éve kislányommal együtt :-). Most egy főzőkör plakátját szeretném megosztani veletek. Aki errefele lakik, szeretettel várjuk! Hamarosan újdonságokkal és receptekkel is jelentkezem 🙂 

Ezeket olvastad már?

Finomfőzelék tofutejföllel

vega_pokemontrainer4000

Finomfőzeléket már régóta tervezek készíteni, nagyon szeretjük, és mivel maradt egy raklapnyi fasírtunk, ahhoz való főzelékre volt szükség, kapóra jött...

„Máglyarakás-variáció”

vega_pokemontrainer4000

Reggelente jó kiadós „édességeket” szoktunk enni. Mielőtt még bárki is elhűlne, hogy ez milyen egészségtelen szokás, megnyugtatom, hogy nem csokoládé...