magdireceptek

Vacsorára tepsis krumpli lecsóval

Az ebédről megmaradt lecsóhoz (persze kolbász már nem maradt a lecsóban:) kifőztem egy kis krumplit, majd kevés olajon tepsiben megpirítottam, és a végén belekevertem a lecsót és a friss hagymát, és összesütöttem. 🙂 Finom lesz 🙂

Ezeket olvastad már?

Szlovén paprikakrém

vega_pokemontrainer4000

Ezzel (ill. ehhez hasonló) a pástétommal Szlovéniában találkoztunk és teljesen beleszerettünk. 🙂  Hozzávalók: 1 kg paprika – felesben pritamin és...

LÉT-REFORM bejglik

vega_pokemontrainer4000

Tudom, tudom, a bejgli téli édesség, de ez jól behűtve, esetleg egy kis vegán vaníliafagyival nyáron is nagyon finom és...