A romániai szójavirsli került az ebédbe is. Megfőztem kb. 2 kg krumplit, meghámoztam, felvágtam, majd olajozott tepsibe karikáztam. Tettem rá 1/2 doboz kukoricakonzervet, sót, hagymát és 3 felkarikázott virslit. Majd tejfölt (otthon kesutejföllel készítettem volna), olajat, és mindezt még egyszer megismételtem, és kisütöttem. 🙂 Gyors, egyszerű, olcsó, finom 🙂
Sült padlizsánsaláta paradicsommal, fokhagymával
Nagyon finom meleg saláta, még őszről maradt a fotó, de az étel a múlt héten is készült. 🙂 Hozzávalók: 2...
