magdireceptek

Spárgakrémleves

Szeretjük a spárgát. Sajnos mivel fás volt, és sokat ki kellett vágni belőle, nem mutatott jól; levest készítettem.  

Megpároltam az apróra vágott, megpucolt spárgát, tettem bele egy kisebb krumplit és hagymát, illetve egy gerezd fokhagymát is, köménnyel, sóval ízesítettem.
Amikor megpuhult mindent, kesudiótejszínnel (egy marék kesudió+kb. 1,5 dl víz+só+1ek. olívaolaj) dúsítottam, kenyérkockával esszük majd.  

Ezeket olvastad már?

Vegán ezersziget öntet

vega_pokemontrainer4000

Nagy kedvencem az ezersziget öntet, amelyet laktózérzékenyként sem kell mellőznöm. 🙂 Hozzávalók: 2 dl rizstejszín1 ek. mustár2 ek. citromlé1-2 tk....

LÉT-REFORM gyümölcskenyér

vega_pokemontrainer4000

Ez a termék volt az egyik legnagyobb kedvencünk. Harmonikus, finom ízvilág, könnyed tészta, sok-sok aszalt gyümölcs jellemzi. Mi az aszalt...