Gyors, egyszerű és finom. 🙂 Sós, dupla mennyiségű vízben kifőztem rizst, kevertem hozzá kukoricát, illetve pritaminpaprikát, petrezselyemzöldet és szójavirslit. Eközben vegán panírba paníroztam a felszeletelt karalábét: liszt+só+víz+petrezselyemzöld: ebbe forgattam először, majd szezámmaggal dúsított morzsába, és kiolajozott tepsiben kisütöttem. Férjem dinsztelt lilakáposztával eszi majd, mivel ezt nagyon szereti. Én reteksalátával. 🙂 Tej-tojásmentes, földimogyorós bundáskenyér
A tegnapi főzelék mellé fogyasztottuk, kellemes feltét lett. Hozzávalók: 6 szelet kenyér 1 dl kék Hulala növényi tejszín 6 ek....