Gyors, egyszerű és finom. 🙂 Sós, dupla mennyiségű vízben kifőztem rizst, kevertem hozzá kukoricát, illetve pritaminpaprikát, petrezselyemzöldet és szójavirslit. Eközben vegán panírba paníroztam a felszeletelt karalábét: liszt+só+víz+petrezselyemzöld: ebbe forgattam először, majd szezámmaggal dúsított morzsába, és kiolajozott tepsiben kisütöttem. Férjem dinsztelt lilakáposztával eszi majd, mivel ezt nagyon szereti. Én reteksalátával. 🙂 Sütőtökös-rozmaringos tészta
Nagyon finom és laktató egytálétel. Egy baja van: nehezen lehet abbahagyni. 🙂 Hozzávalók: 25 dkg sütőtök1 fej lila hagyma3-4 gerezd...