Gyors, egyszerű és finom. 🙂 Sós, dupla mennyiségű vízben kifőztem rizst, kevertem hozzá kukoricát, illetve pritaminpaprikát, petrezselyemzöldet és szójavirslit. Eközben vegán panírba paníroztam a felszeletelt karalábét: liszt+só+víz+petrezselyemzöld: ebbe forgattam először, majd szezámmaggal dúsított morzsába, és kiolajozott tepsiben kisütöttem. Férjem dinsztelt lilakáposztával eszi majd, mivel ezt nagyon szereti. Én reteksalátával. 🙂 Vegán, tepsiben rántott cukkini
Rántott cukkini A vegán cukkini három dologban különbözik a megszokottól: nem fehér, hanem rostban gazdag (és ezért emésztést javító) teljes...