Kedves olvasó! Épp ma egy hónapos a blog, és örömmel figyelem, hogy ez idő alatt már több mint 2000 olvasója, látogatója volt. 🙂
Most szeretnék megosztani egy képet unokahúgomról, Bogiról (a képet férjem készítette), aki már a blog elején szerepelt. Azóta rá sem lehetne ismerni.:) Ö is igazi „ennivaló” :)) Ez az egyik kedvenc fotóm róla 🙂
Szilvalekváros (diós, mákos) kifli
Hagyományos téli, karácsonyi sütemény, „új köntösben”. 🙂 Hozzávalók: 50 dkg teljes őrlésű liszt40 dkg finomliszt10 dkg durumliszt20 dkg lágy (megolvasztott)...