Kedves olvasó! Épp ma egy hónapos a blog, és örömmel figyelem, hogy ez idő alatt már több mint 2000 olvasója, látogatója volt. 🙂
Most szeretnék megosztani egy képet unokahúgomról, Bogiról (a képet férjem készítette), aki már a blog elején szerepelt. Azóta rá sem lehetne ismerni.:) Ö is igazi „ennivaló” :)) Ez az egyik kedvenc fotóm róla 🙂
Mandulás-körtés-gabonakávés vegán torta
Egyszerű torta a dolgos hétköznapokra. És végre egy fekvő kép is. 🙂 Hozzávalók: 15dkg nyírfacukor5 dkg instant gabonakávé 1 dl...