Kimaradt egy kis feldarabolt nyers cukkini és bab az ebédből (nagyon finom nyersen is :), így kifőztem hozzá két nagyobb krumplit, felkockáztam, egy hagymát is apró darabokra vágtam, és babonézbe forgattam, megsóztam, összekevertem. Olyan finom, mint a majonézes krumplisaláta, sőt…:) és egészséges is 🙂 A babonézről itt írtam. 🙂
Kelbimbó-tál
Ismét egy egyszerű, ám mégis laktató recept következik. Köretnek vagy salátának is megfelelő. Az egész úgy indult, hogy ennünk kell...
