magdireceptek

Egy kis őszi szünet

Egy időre eltűntünk és további türelmet kérünk. Költözünk – férjem munkája miatt- ugyanis Debrecenbe, ami nem a szomszéd település. Ráadásul lakásfelújításba kezdtünk ott, ami nehezebben és lassabban halad, mint gondoltuk (innen a távolból). Emellett mindketten dolgozunk és babázunk, vannak időszakos felkéréseim is (főzés, fotózás terén), így a blogot kellett és kell most szüneteltetnünk. 1 hónapja dobozokban élünk, egyelőre még Vácon, a vakuszettet is elcsomagoltuk. Ha minden jól halad, pénteken költözünk, egyelőre albérletbe, majd 3-4 hét múlva  a végleges otthonunkba. 
Így ezt követően jelentkezünk majd. 
Fannink hamarosan 1 éves lesz, róla is írok majd a következő bejegyzésekben. Még 3 óránként szopizik, emellett reggelizik, ebédel, vacsorázik….minderről hamarosan egy kis beszámolóval készülök. Szép őszi napokat mindenkinek!

Ezeket olvastad már?

Csicseriborsókrémes tészta

vega_pokemontrainer4000

Nagyon egyszerű, mégis különleges egytálétel. Nem makarónitészta illik hozzá, de most ez volt itthon 🙂 Ezzel is finom volt, de...

Hajdinás-ribizlis pohárkrém

vega_pokemontrainer4000

Ma ez volt a reggelink. Tartalmas, finom, igazi nyári csemege 🙂 Hozzávalók: 10 dkg ribizli– 1 csomag vaníliás pudingpor1/2 l...