Kicsit hosszabbra sikeredett ez az őszi szünet, közben tél lett. A lakásfelújításunk a napokban tér véget (akkor lesz teljesen készen a konyha). Nehéz két hónapon vagyunk túl, de lassan helyére kerül minden és a blog is újra életre kel (hiszen előkerült a vaku és a fényképezőgép is). 🙂 Addig is egy fotó a mi kis gyönyörű, huncut manókánkról. 🙂 ….aki még mindig 4 óránként szopizik is, ill.mellette öröm neki főzni, jó evő. 🙂
Kapros-tofus cukkini batyu és egy hét tábor
Még mindig volt egy leveles tésztánk a hűtőben (Zsuzsa hozott nekünk Ausztriából 4 csomaggal) és sárga cukkinink :-). Így cukkinis...
