magdireceptek

Beköszönés

Kicsit hosszabbra sikeredett ez az őszi szünet, közben tél lett. A lakásfelújításunk a napokban tér véget (akkor lesz teljesen készen a konyha). Nehéz két hónapon vagyunk túl, de lassan helyére kerül minden és a blog is újra életre kel (hiszen előkerült a vaku és a fényképezőgép is). 🙂 Addig is egy fotó a mi kis gyönyörű, huncut manókánkról. 🙂 ….aki még mindig 4 óránként szopizik is, ill.mellette öröm neki főzni, jó evő. 🙂

Ezeket olvastad már?

Napraforgós-medvehagymás pesto

vega_pokemontrainer4000

Az egyik legfinomabb pesto. Persze, finom olívaolaj is kell hozzá.:-) Hozzávalók: 1 csokor medvehagyma1 marék napraforgómag3 ek. extra szűz olívaolaj ...

Réééépatorta

vega_pokemontrainer4000

Én egész évben megenném ezt a tortát, de húsvét táján szokták többen is sütni, ezért készült nálunk is, VegaKata receptje...