magdireceptek

Vacsorára tepsis krumpli lecsóval

Az ebédről megmaradt lecsóhoz (persze kolbász már nem maradt a lecsóban:) kifőztem egy kis krumplit, majd kevés olajon tepsiben megpirítottam, és a végén belekevertem a lecsót és a friss hagymát, és összesütöttem. 🙂 Finom lesz 🙂

Ezeket olvastad már?

Indiai padlizsánragu

Magdi

Van egy kedves indiai ismerősöm, ezt a receptet egyszer tőle tanultam. Hozzávalók: 50 dkg padlizsán 1 teáskanál kurkuma 1 teáskanál...

Sütőtökös-datolyás zabkása

vega_pokemontrainer4000

Nagyon finom reggeli és egész sokáig feltölt energiával. Nem mellékesen rengeteg rostot tartalmaz, így segíti az emésztésünket. Mi még almát...