Kedves Olvasóink! Hosszas (őszi és téli) szünet után (amelynek több oka is volt) ismét a fedélzeten vagyunk. Minden rendben velünk, továbbra is mindennap főzök, lassan már 2 éve kislányommal együtt :-). Most egy főzőkör plakátját szeretném megosztani veletek. Aki errefele lakik, szeretettel várjuk! Hamarosan újdonságokkal és receptekkel is jelentkezem 🙂
Tunki-tunki!
Egyre könnyebb Magyarországon is a vegán életformát követni, hiszen számos olyan alapanyag elérhető, aminek a beszerzése 5 vagy 10 éve...
