magdireceptek

Tavaszi zöldségkrémleves

Itt a tavasz, friss zöldségekkel. Tegnap este körbenéztem a konyhában, és találtam répát, fehérrépát, zellert, krumplit, karalábét, hagymát. Hmmm, minden adott egy finom meleg krémleveshez 🙂 Így tehát kis vízbe tettem a feldarabolt zöldségeket, ill. hagymát, sóval és nagyon kevés majorannával, fokhagymával ízesítettem, majd amikor minden megfőtt, növényi tejszínt és pár csepp olívaolajat öntöttem rá, és összeturmixoltam. Pirított kenyérkockával tálalom. 🙂 

Ezeket olvastad már?

Epres-cseresznyés tejberizs-kocka

vega_pokemontrainer4000

Hmmmm:-) Tegnap voltunk Szedd magad eperben is, ill. szüleim cseresznyefáját is alaposan megkopaszítottuk. Így a reggeli kása helyett ezt a...