A romániai szójavirsli került az ebédbe is. Megfőztem kb. 2 kg krumplit, meghámoztam, felvágtam, majd olajozott tepsibe karikáztam. Tettem rá 1/2 doboz kukoricakonzervet, sót, hagymát és 3 felkarikázott virslit. Majd tejfölt (otthon kesutejföllel készítettem volna), olajat, és mindezt még egyszer megismételtem, és kisütöttem. 🙂 Gyors, egyszerű, olcsó, finom 🙂
Vegán majonézes lilakáposzta-saláta
Ismét egy saláta, a hideg tavaszi napokra 🙁 Az alábbi majonéz remek pótlása a valódi majonéznek, és nincsen benne szója!...
