magdireceptek

Szezámmagos-rozmaringos-fokhagymás sült padlizsán

Az egyik kedvenc ételem a padlizsán, pedig régebben nem szerettem. 🙂

Olívaolajjal kikentem egy tepsit. Megmostam két nagyobb padlizsánt. Vékony, kb. fél centis karikákra vágtam. Majd beletettem a tepsibe, megszórtam rozmaringgal, sóval, szezámmaggal. Még meglocsoltam olajjal. Magas fokozaton sütöttem, majd miután megfordítottam, apróra vágott fokhagymát szórtam rá, és ezzel együtt összesütöttem. Nagggggyon szeretjük. 🙂 Most pritaminpaprikás, petrezselymes rizzsel ettük.

Ezeket olvastad már?

Fokhagymás-rozmaringos fűszerolaj

vega_pokemontrainer4000

Nem tudom, ti hogy vagytok vele. Mi nagyon szeretjük. Most, hogy a veteményen kívül van egy kis fűszerkertünk is, adva...

Tavaszi saláta téli beütéssel

vega_pokemontrainer4000

A tegnapi salátánk receptjét osztom meg (a Goody-foody-s ételünkhöz ettük:). Hozzávalók: 1 fej fejes saláta1/2 kaliforniai paprika3-4 retek2 újhagyma1/2 konzerv...