Kicsit messze sodortak a blogtol a mindennapok. Időközben családunk is bővült egy tüneményes kisfiúval, Gergő Benjaminnal. De az életünk is ugyanúgy pörög, mint régen, így reméljük, a blog is hamarosan ujraindul. Merthogy eszünk mindennap, csak most már két szakács is van itthon.❤️ Kislányunk óriási segítség, mindennap együtt fozunk. Vannak a bloggal kapcsolatban is terveink, amik reméljük, a kozeljovoben realizálodnak.
Sárgabarackos babka
A gyerekek nagyon szeretik: 30 dkg liszt (lehet fele-fele teljes őrlésű-finomliszt vagy én most rizslisztet és zablisztet adtam a finomliszthez,...
