magdireceptek

Gyümölcs-és nyersnapok a meleg időben

Nyáron érdemes gyümölcs-és nyersnapokat tartani, nemcsak méregtelenítési célból, hanem a meleg miatt is: így nem kell a gáztűzhelyet használni:-). 
Én tegnap egész nap gyümölcsöt ettem (sárgabarack, josta, ribizli, málna), a kertből. Hm….:-) De az alma is érik már! 
Érdemes a gyümölcsöket kiegészíteni olajos magokkal is, nagyon finom pl.  a mandula és barack együtt. 
Ma -több nap elutazást követően – hazaérkeztünk, így lassan helyreáll a rend a blogon is 🙂 
Mindenkinek kitartást a nagy meleghez!

Ezeket olvastad már?

Hajdina-zabpehely fasírozott (vegán)

vega_pokemontrainer4000

Nagyon finom fasírt, és csupa egészséges alapanyagot tartalmaz 🙂 Hozzávalók: 12,5 dkg főtt zabpehely 12,5 dkg főtt hajdina 1 teljes...

Kardamomos-nyírfacukros körtelekvár

vega_pokemontrainer4000

Kaptunk elég sok korai körtét, amely kezdett romlani, így gyorsan nekiláttam eltenni. Nagyon finom lett, ezért megosztom.  Hozzávalók: 3 kg...