magdireceptek

Alpro ajándékcsomag

Még karácsony előtt egy hatalmas ajándékcsomagot kaptunk az Alpro-tól. Nagyon szeretjük a termékeiket, Fanni is nagy fogyasztó. A kedvencünk a vaníliás szójatej. Teljesen a madártejre emlékeztet, egyedülállóan finom a szójatejek világában :-)Emellett most kóstoltuk először a mandulás-kókusztejet. Elmondatatlanul finom. 🙂 
Fanni egy héten kétszer vaníliás pudingot uzsonnázik, valamilyen gyümölcs kíséretében. Nagy cuppogásokkal jelzi, hogy nála ez a nyerő, múltkor két doboz elfogyasztása után hagyta abba az evést. 🙂 
Emellett a csomagban érkezett rizstej és zabtej is, ill. csokoládés puding, amelynek ismerőseink örültek a legjobban. 
A mandulatejjel (250 ml-es) és rizstejjel főzöm Fanni reggeli kásáit. 
A család apraja-nagyja ihatja-eheti ezeket a finomságokat, és mindenki egészségére válik. 🙂 
A szilveszteri sütemények is készülhetnek ezekkel a termékekkel, próbáljátok ki.   

Ezeket olvastad már?

Zeller-karalábé raguleves

vega_pokemontrainer4000

Hétvégén kaptunk apósoméktól finom zellert és karalábét a békés megyei kertből (a karalábé a fólia alól került hozzánk:).  Így ma...

Burgonyás tönkölykenyér

vega_pokemontrainer4000

Nagyon finom kenyér receptje alakult ki valamelyik nap a konyhámban. 🙂 A tönkölykenyér tömör szokott lenni, könnyebben szárad, de most...