magdireceptek

Ma egy hónapos a blog. Az unokahúgom pedig már lassan nyolc hónapos lesz :)

Kedves olvasó! Épp ma egy hónapos a blog, és örömmel figyelem, hogy ez idő alatt már több mint 2000 olvasója, látogatója volt. 🙂
Most szeretnék megosztani egy képet unokahúgomról, Bogiról (a képet férjem készítette), aki már a blog elején szerepelt. Azóta rá sem lehetne ismerni.:) Ö is igazi „ennivaló” :)) Ez az egyik kedvenc fotóm róla 🙂

Ezeket olvastad már?

Növényi vagdalt

Magdi

Hozzávalók: 12,5 dkg lencse 10 dkg dió /mandula /pisztácia / kesudió stb. 1 fej vöröshagyma 1 szál sárgarépa ½ kezeletlen...

„Csokis” gabonagolyó házilag

vega_pokemontrainer4000

Punkaa adta az ötletet, gyorsan ki is kellett próbálnom.  Hozzávalók: 3/4 csésze finomliszt1/4 csésze karobpor1/2 csésze darált kesudió / dió2...