Kimaradt egy kis feldarabolt nyers cukkini és bab az ebédből (nagyon finom nyersen is :), így kifőztem hozzá két nagyobb krumplit, felkockáztam, egy hagymát is apró darabokra vágtam, és babonézbe forgattam, megsóztam, összekevertem. Olyan finom, mint a majonézes krumplisaláta, sőt…:) és egészséges is 🙂 A babonézről itt írtam. 🙂
Expressz áprilisi (női) szeszély
Mikor máskor lenne itt a női szeszély sütésének az ideje, mint a szeszélyes áprilisban. 🙂 Ráadásul úgy, hogy sütéssel együtt...
