magdireceptek

Tepsiben sült rozmaringos zöldségek búzahússal

A leves után valami gyors étel kellett, hogy készüljön, hiszen nem volt sok időm. Így összekapdostam az otthon fellelhető zöldségeket (répa, cékla, káposzta, fás retek, paprika, hagyma, fokhagyma), csíkokra felvágtam (amit lehetett:), és olajozott sütőbe tettem, ügyelve arra, hogy először tettem a répát, amikor az majdnem megpuhult, került bele a káposzta, hagyma, retek, paprika és búzahús. Közben a céklát külön megpirítottam és végül összekevertem a többi zöldséggel. Csak só, kömény és rozmaring került rá. Petrezselymes rizs főtt hozzá. 

Ezeket olvastad már?

Téli teázások :-)

vega_pokemontrainer4000

Még egy írás a téli egészséges italokról. 🙂 A tél ízei könyvből szeretnék pár, téli teázással kapcsolatos infót megosztani, amelyet...

Nyers vegan brownie

vega_pokemontrainer4000

Lassan itt az eperszezon, így ideje elpusztítani a hűtőben megmaradt fagyasztott, finom eperszemeket.  Most vegán nyers brownie készült hozzá. Hozzávalók:...