magdireceptek

1 hét szünet

Holnap Szentendrén leszünk, majd onnan egy hétig szabadságra megyünk: Békés megyében segítünk apósomék gazdaságában, ill. veteményezünk 🙂 Szép hetet mindenkinek!

Ezeket olvastad már?

Vegán májkrém

vega_pokemontrainer4000

Nagyon finom pástétom, mindenképp érdemes kipróbálni.  Hozzávalók: 2 dkg szezámmag2 dkg lenmag2 dkg tökmag4 dkg napraforgómag4dkg apró szemű zabpehely1 fej...

Karfiolpástétom

vega_pokemontrainer4000

Ma töltött paprikát készítettem. Mivel ennek a receptje már olvasható a blogon, így ezt nem írom le újra. De maradt...