Holnap Szentendrén leszünk, majd onnan egy hétig szabadságra megyünk: Békés megyében segítünk apósomék gazdaságában, ill. veteményezünk 🙂 Szép hetet mindenkinek!
Vegán májkrém
Nagyon finom pástétom, mindenképp érdemes kipróbálni. Hozzávalók: 2 dkg szezámmag2 dkg lenmag2 dkg tökmag4 dkg napraforgómag4dkg apró szemű zabpehely1 fej...